Cytat:
Liga polska jest lepsza od czeskiej?
- Poziom jest porównywalny. Jeszcze nidawno głównie Sparta Praga i Slavia rządziły. Teraz jednak dołączyły Slovan i Banik Ostrava, nieźle grają w Teplicach i w Brnie. Jeśli chodzi o zarobki to rzeczywiście z Wisłą może równać się tylko Sparta. Opłacało mi się przejść ze Slovana do krakowskiej drużyny.
Wywiad z Singlarem z Gazeta.pl
|
Brzmi to interesująco w kontekście naszych niepowodzeń transferowych. Można zapytać, no to o co chodzi?