Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3321
Stary 27.08.2008, 19:46
Cytat:
Liga polska jest lepsza od czeskiej?

- Poziom jest porównywalny. Jeszcze nidawno głównie Sparta Praga i Slavia rządziły. Teraz jednak dołączyły Slovan i Banik Ostrava, nieźle grają w Teplicach i w Brnie. Jeśli chodzi o zarobki to rzeczywiście z Wisłą może równać się tylko Sparta. Opłacało mi się przejść ze Slovana do krakowskiej drużyny.

Wywiad z Singlarem z Gazeta.pl
Brzmi to interesująco w kontekście naszych niepowodzeń transferowych. Można zapytać, no to o co chodzi?
Ostatnio edytowane przez Chesteroski : 27.08.2008 o godz. 21:39.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując