Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 27.08.2008, 19:23
WYNAJMĘ: mieszkanie w krk (aleje ewentualnie gdzieś blisko rynku) 2 lub 3 pokojowe, z w miarę tanim czynszem :] może ktoś ma do wynajęcia, lub mieszkał w takowym mieszkanku i już w tym roku nie zamierza wynajmować to prosiłbym o jakiś numer kontaktowy do właściciela mieszkania. proszę pisać na priv. :] z góry dzięki... :]
Odpowiedz cytując