|
WYNAJMĘ: mieszkanie w krk (aleje ewentualnie gdzieś blisko rynku) 2 lub 3 pokojowe, z w miarę tanim czynszem :] może ktoś ma do wynajęcia, lub mieszkał w takowym mieszkanku i już w tym roku nie zamierza wynajmować to prosiłbym o jakiś numer kontaktowy do właściciela mieszkania. proszę pisać na priv. :] z góry dzięki... :]
|