Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 27.08.2008, 17:14
gse napisał(a):Wyświetl post
Skąd takiego cracka można sobie zpaożyczyć...?
Z kopiuj plik do folderu z grą
http://rapidshare.com/files/63618629...r_08_crack.rar
Odpowiedz cytując