Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
1837
27.08.2008, 15:59
narzędzia -> opcje folderów -> zakładka 'widok' -> 'pokaż ukryte pliki lub foldery' a potem to juz pp myszy na folder i odznaczyc 'ukrytość' tego folderu
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k