Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2608
Stary 27.08.2008, 15:48
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie czemu w tym filmiku po naszej bramce wynik przy tych arabskich gryzmołach zmienia się na 0-1...

Rozumiem, że u nich Barcelona zawsze jest pierwsza w czasie transmisji... Nie ważne czy gra u siebie, czy na wyjeździe...
Oni mają od prawej do lewej, na odwrót wszystko.
Odpowiedz cytując