Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 27.08.2008, 12:49
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Naszym celem nie powinien być awans do fazy grupowej. To jest zbędny minimalizm, celem drużyn grających w jakimś Pucharze powinno być jego wygranie. Po co brać w ogóle udział i podniecać się skoro nie wierzy się w to? Musimy zacząć wygrywać z każdym. Podniecalibyśmy się awansem do fazy grupowej PUUEFA. Aż tak nisko upadliśmy?

.
OMG(sory za ten szczeniaczy zwrot)

Widze ze juz glowki sie pogotowaly.
Moglbym napisac - az tak nisko upadlismy zeby naszym celem bylo tylko zdobycie pucharu uefaZdobycie LM to dopiero cos a Skorza out ,bo planu nie wykonal i przyjdzie nam grac w jakiejs smiesznej uefie

A na powaznie - tez sie ciesze ze wygralismy i nie chce tego umniejszac, tylko ze niektorzy jakby nie zauwazyli ze Barca w tym meczu mogla pozwolic sobie na porazke.
W 1 meczu grali na maxa i jak sie to skonczylo ,kazdy wie.
Tak wiec troche obiektywnosci bo od Barcelony nadal nas dziela lata swietlne - z drugiej strony tym wieksze gratulacje dla trenera i chlopakow bo wygralismy z druzyna ktora bije nas pod kazdym wzgledem na leb na szyje i ktora choc nie musiala to przyjechala tu jednak wygrac.

Widok czasami bezradnych gwiazd(bo nie oszukujmy sie, to nie gwiazdki) = bezcenny.

Ogolnie mam nadzieje ze po 2 fatalnych losowaniach(w tym jednym tylko na szczescie w teorii) tym razem los sie do nas usmiechnie i nie wylosujemy Milanu czy Sevilli.

ps. Skorza to doskonaly taktyk - my nie wygralismy tego meczu zadna indywidualnoscia(bo jej nie mamy, moze oprocz Brozka, ktory byl znakomicie pilnowany) tylko druzyna i tak trzymac dalej.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując