Cytat:
|
Czy ta kadra nie będzie jednak za wąska na walkę w Pucharze UEFA?
|
Cytat:
|
- Nie wiem. Momentami na treningach Kmiecik był ustawiany na lewej obronie. Może i tak będzie w meczach jeżeli będzie trzeba. Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że koledzy szybko wrócą do zdrowia, bo meczów będzie teraz coraz więcej.
|
Jak dla mnie to jest jazda po bandzie ze sporym ryzykiem wywrotki...
Różne cuda widziałem... Na jawie i w snach... Ale ani tu ani tu nie pokusiłbym się o wyborażenie sobie Kmiecika na lewej obronie...
Choć Brożek (Piotr) jeszcze rok czy dwa temu też grał w ataku
