depeche87 napisał(a):

UWAGA. Komentarze na piątek: "My to mamy szczęście", "Milan nie taki straszny jak Barca" lub "Za rok puchar będzie nasz", "Sevilla niewiele gorsza od Barcelony", "Ide się zapić ;/" a dlaczego tak myślę? proste, życie nauczylo mnie, że biednemu wiatr zawsze w oczy
|
I po co takie biadolenie? Będzie co będzie. Kogo byśmy nie wylosowali trzeba będzie dać z siebie 120% żeby awansować.