Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2586
Stary 27.08.2008, 11:14
medyk napisał(a):Wyświetl post
Ja chce tylko powiedzieć że Piotrek Brożek tym co wczoraj pokazał.. DO KADRY !!! Widzieliście jak ośmieszał w obronie kolesi z Barcy? zakładał im siatki i robiłjak małe dzieci. Fakt ze czasem jego piłki mogłby byc dokładniejsze ale w obronie brak słów!
Dokładnie! I podobno reprezentacja ma problem z lewym obrońcom? Ja przynajmniej go nie widzę, bo Piotrek wczoraj zagrał na tym Leo'nowym "international level".

Co do meczu to mnie osobiście bardzo cieszy zwycięstwo z Hiszpanami. Powiem więcej, niech wracają do Barcelony huśtać bykom jajca. Gol Clebera to miodzio szczupak, miodzio! Fajny akcent na pożegnanie el. LM w tym sezonie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując