Wyjazd zaliczony

Bardzo fajnie sie mecz ogladalo. Kibice pokazali sie z dobrej strony,pilkarze zagrali na miare swoich mozliwosci ( kilku troche ponizej). Reszte juz inni powiedzieli.
Gratulacje za historyczne pokonanie Barcelony.
PS: I tak kocham Barce
