Serwis
Planet-F1.com poinformował dzisiaj, że
Robert Kubica zgodził się podobno na jednoroczne przedłużenie kontraktu z zespołem
BMW Sauber, co może sugerować, iż będzie rywalizował z Fernando Alonso o zajęcie miejsca Kimiego Raikkonena w Ferrari w 2010 roku.
Jeśli ta informacja jest prawdziwa, może to być dowodem uznania, jakim Kubica się cieszy w BMW, skoro zespół najwyraźniej zgodził się, żeby Polak związał swoją przyszłość z zespołem tylko na kolejne dwanaście miesięcy, choć wcześniej byli zainteresowani jedynie podpisaniem trzyletniego kontraktu.
(...)
więcej:
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=9488