|
napisze krotko, bo wiele juz na ten temat zostalo napisane.
dziekuje Ci Wislo za ten mecz i te chwile radosci, ktore dzieki Tobie przezywamy.Dziekuje Trenerze za to, ze na przekor wszystkim pkazujesz, jak fantastycznym trenerem jestes.
JESTESMY NAJLEPSI!!!
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś
El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż
Tylko Wisła TS!!!!
|