Temat
:
Ranking krajowy,Ranking klubowy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
PROSPERO
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
144
27.08.2008, 07:31
~Izzy
napisał(a):
czy wygrana z barceloną daje nam jakies punkty do rankingu?
oczywiście że tak.
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
PROSPERO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PROSPERO
Znajdź inne posty napisane przez PROSPERO