Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2573
Stary 27.08.2008, 01:36
Gorące gratulacje za wygraną z Barceloną !!!!!!!! Tego oczekiwaliśmy, o to chodziło z zachowaniem twarzy.
Brawa dla wszystkich. Będziemy przebojem w Pucharze UEFA.
Odpowiedz cytując