Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
2573
27.08.2008, 01:36
Gorące gratulacje za wygraną z Barceloną !!!!!!!! Tego oczekiwaliśmy, o to chodziło z zachowaniem twarzy.
Brawa dla wszystkich. Będziemy przebojem w Pucharze UEFA.
hoolifan
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoolifan