Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
PROSPERO
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
870
26.08.2008, 23:41
do Football Sorceress... krótko i na temat, narazie możecie sobie pisać co chcecie ale i tak Wisła jest najlepsza drużyną w Polsce i w tej chwili nie ma sobie równych.
Pozdrawiam
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
PROSPERO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PROSPERO
Znajdź inne posty napisane przez PROSPERO