Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 26.08.2008, 23:31
Football Sorceress napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę uważasz, że Beitar jest lepszy od Szwajcarów
A przepraszam w czym Ci grający w osłabieniu Szwajcarzy są lepsi od Beitaru?

Czy G.Zurich ma w swoim składzie kogoś pokroju chociażby Boatenga, czy Abreu?

Mam szacunek dla tego co Lech robi w ostatnich spotkaniach, ale póki co przeciwnicy kładą się raczej przed nim, zamiast podejmować walkę. Bełchatów podjął w drugiej połowie i chyba nie trzeba przypominać jak się skończyło... A wystarczy niewiele, bo ta defensywa to dziurawa, oj dziurawa...

Poczekajmy jeszcze trochę z tymi ocenami, bo póki co to wróżenie z fusów.

Szczególnie że chociażby wasze mecze z Azerami już takie miłe lekkie i przyjemne dość długo nie były...
Ostatnio edytowane przez St@chu : 26.08.2008 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując