A przepraszam w czym Ci grający w osłabieniu Szwajcarzy są lepsi od Beitaru?
Czy G.Zurich ma w swoim składzie kogoś pokroju chociażby Boatenga, czy Abreu?
Mam szacunek dla tego co Lech robi w ostatnich spotkaniach, ale póki co przeciwnicy kładą się raczej przed nim, zamiast podejmować walkę. Bełchatów podjął w drugiej połowie i chyba nie trzeba przypominać jak się skończyło... A wystarczy niewiele, bo ta defensywa to dziurawa, oj dziurawa...
Poczekajmy jeszcze trochę z tymi ocenami, bo póki co to wróżenie z fusów.
Szczególnie że chociażby wasze mecze z Azerami już takie miłe lekkie i przyjemne dość długo nie były...