Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 26.08.2008, 23:29
świetny mecz Wisły. wszyscy sie cieszą, ale prawda jest taka ze po raz kolejny odpadlismy z LM...a ta radosc jest chyba tym wieksza, ze juz po wylosowaniu Barcy kazdy z góry zakładał ze nie mamy szans...takie są realia. a za ten mecz wielkie brawa. Po raz kolejny Pawełek zagrał niezle zawody, ja cały czas uwazam ze to bramkarz z potencjałem i bedziemy z niego mieli jeszcze duzo pociechy, Singlar okazuje sie niezlym grajkiem, Juniora to coraz bardziej lubie, coraz lepiej gra i wydaje sie swietnym człowiekiem. Baszczu szacunek! byłeś genialny. Piotrek Twoje miejsce jest w reprezentacji. Pokazalismy ze umiemy grać w piłke. Gratulacje dla druzyny i trenera!
What's new?

Odpowiedz cytując