K_2 napisał(a):

Przynajmniej juz nie bedziemy wspominac Schalke i Lazio Mozna sie pochwalic tym w sumie bez znaczenia zwyciestwem ale zawsze
|
Inter też pokonaliśmy 1:0 mimo to jakoś się nie wspomina tego meczu zbyt często. Może dlatego, że wtedy naprawdę było blisko i wyeliminowanie nas bardziej bolało.
Dziś piłkarze zagrali super. Piłkarz meczu to Piotrek Brożek. Szkoda, że będzie pauzował na kartkę.
Pokonaliśmy Barce która przez drugą połowę chciała, CHCIAŁA! ale jej się nie udawało

To nie była gra na pół gwizdka z ich strony jak chrzanił komentarzyna. Teraz czekamy na dobre losowanie

Byle nie klub na M.