Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 26.08.2008, 23:23
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej juz nie bedziemy wspominac Schalke i Lazio Mozna sie pochwalic tym w sumie bez znaczenia zwyciestwem ale zawsze
Inter też pokonaliśmy 1:0 mimo to jakoś się nie wspomina tego meczu zbyt często. Może dlatego, że wtedy naprawdę było blisko i wyeliminowanie nas bardziej bolało.

Dziś piłkarze zagrali super. Piłkarz meczu to Piotrek Brożek. Szkoda, że będzie pauzował na kartkę.

Pokonaliśmy Barce która przez drugą połowę chciała, CHCIAŁA! ale jej się nie udawało To nie była gra na pół gwizdka z ich strony jak chrzanił komentarzyna. Teraz czekamy na dobre losowanie Byle nie klub na M.
Odpowiedz cytując