Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2560
Stary 26.08.2008, 23:18
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już - napinkę. Język polski, szkoła podstawowa się kłania.
To pokój o Wiśle, temat o Wiśle w EUROPEJSKICH PUCHARACH. Czemu więc mam nie odnosić się do porównań i opinii dziennikarskich/kibicowskich w kwestii Wisły w EUROPEJSKICH PUCHARACH?
Myślenie nie boli.
P.S. Nie będę płakał z Tobą i na następny post odpisać nie zamierzam, zapraszam na PW.
Od takich porównań masz ten temat:

http://wislakrakow.com/forum/showthr...441#post592441

Jak byk pisze: "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" tam możesz do woli się napinać.
Tutaj piszemy o grze WISŁY KRAKÓW! A Ty piszesz o Lechu. Tak trudno to pojąć takiemu "mózgowi" jak Ty?
Odpowiedz cytując