Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3298
Stary 26.08.2008, 23:17
nesta napisał(a):Wyświetl post
Macko wiesz, ze nie o to chodzi... Potrzeba po prostu dublerow zeby te dzielne chlopaki mialy troche wytchnienia w sezonie pelnym meczow ekstraklasy, reprezentacji, PP, PE czy UEFA.
Wiem, tutaj mówię o płaczkach typu: "Gdzie jest Nei", nie o ludziach rozsądnie stawiających sprawę - jak Ty.
Owszem, też chciałbym, aby przyszło do nas kilku zawodników prezentujących odpowiedni poziom, Skorża na konferencji powiedział, że on też - no bo przecież każdy z nas chce.
Ale to nie znaczy, że mamy płakać i grozić na internetowym forum powieszeniem się.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując