nesta napisał(a):

|
Macko wiesz, ze nie o to chodzi... Potrzeba po prostu dublerow zeby te dzielne chlopaki mialy troche wytchnienia w sezonie pelnym meczow ekstraklasy, reprezentacji, PP, PE czy UEFA.
|
Wiem, tutaj mówię o płaczkach typu: "Gdzie jest Nei", nie o ludziach rozsądnie stawiających sprawę - jak Ty.
Owszem, też chciałbym, aby przyszło do nas kilku zawodników prezentujących odpowiedni poziom, Skorża na konferencji powiedział, że on też - no bo przecież każdy z nas chce.
Ale to nie znaczy, że mamy płakać i grozić na internetowym forum powieszeniem się.