Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 26.08.2008, 23:13
Tylko, zeby to zwyciestwo nie uderzylo naszym za bardzo do glow jacy to oni wspaniali i jakąś Cracovie, pokonamy z palcem w dupie, bo to się może źle skończyć.

Tym nie mniej jednak wygrana z takim rywalem to jest cos.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując