Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2556
Stary 26.08.2008, 23:10
http://fcbarcelona.com.pl/blamaz_w_krakowie_2339.html hahahahha nie ma to jak napinka miedzy "wielkimi kibicami ' barcelony i realu , ehh co za dzieciarnia ,
Odpowiedz cytując