Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2555
Stary 26.08.2008, 23:09
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To jest pokój o Wiśle, rozmawiamy tu o WIŚLE KRAKÓW! Oszczędziłbyś sobie marną napinkę.
Jeśli już - napinkę. Język polski, szkoła podstawowa się kłania.
To pokój o Wiśle, temat o Wiśle w EUROPEJSKICH PUCHARACH. Czemu więc mam nie odnosić się do porównań i opinii dziennikarskich/kibicowskich w kwestii Wisły w EUROPEJSKICH PUCHARACH?
Myślenie nie boli.
P.S. Nie będę płakał z Tobą i na następny post odpisać nie zamierzam, zapraszam na PW.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując