Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2553
Stary 26.08.2008, 23:08
Prawda jest taka, że nie jest to do końca istotne czy oni grali na luzie czy nie, jeśli chcemy oceniać czy ten mecz był sukcesem...

Moim zdaniem grali na poważnie, co było widać po niektórych boiskowych reakcjach.

W każdym razie chciałem tylko powiedzieć, że gdyby to nawet był przedsezonowy sparing to zwycięstwo nad Barceloną i tak byłoby sukceem, a tu bądź co bądź był mecz o stawkę, w dodatku transmitowany na cały świat...

To był nasz dzień!
Odpowiedz cytując