Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 26.08.2008, 23:05
Maćko napisał(a):Wyświetl post
No ale i tak to Lech jest najlepszy w Polsce, przecież oni wygrali z Grasshoppers i czymś tam z Azerbejdżanu, co tam jakaś Barcelona .
To jest pokój o Wiśle, rozmawiamy tu o WIŚLE KRAKÓW! Oszczędziłbyś sobie tą marną napinkę.
Odpowiedz cytując