Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 26.08.2008, 23:01
BRAWO DLA WSZYSTKICH! Tylko tyle ode mnie, bo nie mam już sił patrzeć na ekran i trafiać w klawiaturę.
No ale i tak to Lech jest najlepszy w Polsce, przecież oni wygrali z Grasshoppers i czymś tam z Azerbejdżanu, co tam jakaś Barcelona .

Derby będzie nasze 3:0 jak nic!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując