Wyświetl pojedynczy post
pemu
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: ...nie ma ojczyzny bez Białostocczyzny....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2543
Stary 26.08.2008, 22:53
Gratulacje!!

Niestety LM nie mamy po raz kolejny, ale chwała za walkę i brawa dla Skorzy za poukładanie tych klocków.

Jagiellonia Białystok
Odpowiedz cytując