Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
pemu
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: ...nie ma ojczyzny bez Białostocczyzny....
Offline
#
2543
26.08.2008, 22:53
Gratulacje!!
Niestety LM nie mamy po raz kolejny, ale chwała za walkę i brawa dla Skorzy za poukładanie tych klocków.
Jagiellonia Białystok
pemu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pemu
Znajdź inne posty napisane przez pemu