Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 26.08.2008, 22:52
No Skorża jest zajebistym trenerem. Mimo wszystko Bednarz też złym dyrektorem sportowym nie jest. Ci piłkarze których kupił, grają naprawdę przyzwoicie. Jak chociażby Diaz czy Singlar, Jirsak. Łobo i Niedzielan też pójda do przodu.
Odpowiedz cytując