Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
2542
26.08.2008, 22:52
No Skorża jest zajebistym trenerem. Mimo wszystko Bednarz też złym dyrektorem sportowym nie jest. Ci piłkarze których kupił, grają naprawdę przyzwoicie. Jak chociażby Diaz czy Singlar, Jirsak. Łobo i Niedzielan też pójda do przodu.
pawelos84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelos84
Znajdź inne posty napisane przez pawelos84