Dobrze,że mecz rewanzowy był u nas. Inaczej w pierwszym meczu byśmy dostali w dziub, w drugim też,bo w piknikowie na nou Camp musieliby wygrać. A tak jest fajnie

, wszyscy mogą się napinać ale to My pokonaliśmy Barcelonę.
Mam nadziej,że Cuapiał w końcu zauwazył,że Skorży musi kupić dobrych zawodników, bo ten potrafi ich ustawić. To czym dysponujemy wystarzcy tylko na to,aby w cuglach zdobyć ligę. O powalceniu ze średniakiem Europejskim nie ma mowy. Panowie dajcie spokój z komentarzami,że u siebie możemy wszytko. Pewnie,że tak ale Barcelona miala zapas 4 bramek, i zmażdzyła na Nou Camp nas niemiłosiernie. Wiec spokojnie.