|
Piatek IMO zadecyduje, czy z kims podpiszemy umowe. Jak trafimy znowu na silnego przeciwnika, to raczej nikt nas nie wzmocni, bo nie ma sensu.
Na lige ten sklad IMO wystarczy, sa braki, ale takie ktore mozna polatac. Natomiast gdybysmy trafilina zespol w naszym zasiegu i mielibysmy w perspektywie gre w grupe UEFA, to wtedy z tym skladem raczej sobie nie poradzimy, bo predzej czy pozniej braknie nam zawodnikow..
|