www.fcbarcelona.com.pl napisał(a):
Blamaż w Krakowie!
Do istnego blamażu doszło dzisiejszego wieczoru w Krakowie. Miejscowa Wisła w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów niespodziewanie pokonała wielką FC Barcelonę 1:0.!
(...)
Na pewno nikogo z nas nie cieszy fakt iż nasza drużyna poległa w meczu z przeciwnikiem tak niskich lotów jak Wisła Kraków, która co prawda dzisiaj zagrała rewelacyjnie.
|
http://fcbarcelona.com.pl/blamaz_w_krakowie_2339.html
Generalnie rozbawiają mnie netowe napinki małolatów ale tutaj gówniarze przegięli pyte ;/
A dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy w życiu mogłem zawyć na serio "Nawet słynna Barcelona..."
dziękuje wszystkim !