Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 26.08.2008, 22:34
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
do fazy grupowej akurat jeszcze nie awansował... jeszcze jednego dość mocnego rywala trzeba przejść.
Z Wisla jeszcze nie kolego ale to tylko kwestia czasu (co nie zmienia faktu ze z polskich trenerow byl tam pierwszy )
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując