Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
2531
26.08.2008, 22:34
Aro1234
napisał(a):
do fazy grupowej akurat jeszcze nie awansował... jeszcze jednego dość mocnego rywala trzeba przejść.
Z Wisla jeszcze nie kolego ale to tylko kwestia czasu (co nie zmienia faktu ze z polskich trenerow byl tam pierwszy )
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
piotr 0704 dortmund
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotr 0704 dortmund
Znajdź inne posty napisane przez piotr 0704 dortmund