Brawo Maciek Skorża i piłkarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niektórzy zagrali naprawdę bardzo dobrze, a Barca to chyba nieźle była zaskoczona takim oporem, skoro gdy już im sie "chciało", to też im nic nie wchodziło, dobrze im tak
Panie Cupiał, niech Pan wzmocni ten zespól, Skorża sobie na to zasłużył, jest jeszcze czas...