Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2526
Stary 26.08.2008, 22:29
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
do fazy grupowej akurat jeszcze nie awansował... jeszcze jednego dość mocnego rywala trzeba przejść.

Ps. Brawo!
Awansował jak był trenerem Amici czekamy na losowanie gratulacje
Odpowiedz cytując