Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
2526
26.08.2008, 22:29
Aro1234
napisał(a):
do fazy grupowej akurat jeszcze nie awansował... jeszcze jednego dość mocnego rywala trzeba przejść.
Ps. Brawo!
Awansował jak był trenerem Amici
czekamy na losowanie
gratulacje
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp