Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2523
Stary 26.08.2008, 22:26
Mimo ze odpadlismy to utarlismy troche nosa ,druzynie ktora jest wiecej warta niz eskadra F-16
Kibice w Catalonii i szczegolnie Guardiola napewno odczul choc troszke "bólu" po tej porazce
Odpowiedz cytując