|
Witam Wszystkich Wiślaków
Gra cieszy w szczególności w drugiej połowie, nieżle pokazali się Singlar, Diaz, Piotr Brożek, Baszczyński, Pawełek... Barcelona w prawie najsilniejszym składzie przegrała z osłabioną Wisłą rob wrażenie i nie zmienia to faktu że wzmocnienia są konieczne, jednym składem nie można grać w lidze i w pucharach bo piłkarze wcześniej czy póżniej zadyszki dostaną, mam nadzieję że nie kosztem Majstra.
Pozdrawiam
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
|