Wyświetl pojedynczy post
PROSPERO
Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 26.08.2008, 22:22
Witam Wszystkich Wiślaków

Gra cieszy w szczególności w drugiej połowie, nieżle pokazali się Singlar, Diaz, Piotr Brożek, Baszczyński, Pawełek... Barcelona w prawie najsilniejszym składzie przegrała z osłabioną Wisłą rob wrażenie i nie zmienia to faktu że wzmocnienia są konieczne, jednym składem nie można grać w lidze i w pucharach bo piłkarze wcześniej czy póżniej zadyszki dostaną, mam nadzieję że nie kosztem Majstra.

Pozdrawiam
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
Odpowiedz cytując