Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2517
Stary 26.08.2008, 22:22
Wilk syty i owca cała.
Neleży się cieszyć, bo takich meczów nie gramy wiele. Nie ma co marudzić na styl, technikę itp. bo tu nie oto chodziło. A do LM nie się co pchać, bo to nie nasz kaliber. Pograć trochę w PUEFA, pokazać się w Europie i dać trochę emocji to jest cel.
Odpowiedz cytując