Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 26.08.2008, 22:19
pięknie było.
jesteśmy mistrzami na trybunach, dzisiaj przez ten moment byliśmy mistrzami na boisku.

choćby Barca grała na luzie, wiedząc że ma awans, to i tak jest to drużyna, która może wygrać z każdym. tymbardziej w podstawowym składzie. my zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, do czego przyzwyczaił nas już Maciek Skorża, końcówka słabsza, ale można się było spodziewać, że naszym braknie sił i Barca przyciśnie.
troszkę szczęścia się przydało i piękne zwycięstwo dla nas.
świat to widział i słyszał Wisełko!
Odpowiedz cytując