|
Popieram Colin, prawda jest taka, ze tam graja najlepsi, ktorzy od urodzenia posiadaja pewne predyspozycje. Nie po to sie ich tak selekcjonuje, zeby byli sredniakami. Dlatego tak cieszy ta gra presingiem Wisly, mimo pewnego braku umiejetnosci w stosunku do graczy Barcy nasi dali rade!
Widac co znaczy motywacja, bo na prawde dzisiaj nasi byli zmotywowani..
|