Co by nie mówić, zwycięstwo polskiego klubu nad Barceloną to wielki sukces i to niezależnie od okoliczności.
Gratulacje dla trenera i piłkarzy. Bardzo fajnie zagrała cała linia obrony, a szczególne brawa dla Baszcza i Piotrka Brożka. Wreszcie coś pozytywnego do gry wniósł Łobodziński.
Teraz w niedzielę pyknąć naszą zgodę zza Błoń i tydzień będzie cudny

.