Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 26.08.2008, 22:14
Co by nie mówić, zwycięstwo polskiego klubu nad Barceloną to wielki sukces i to niezależnie od okoliczności.

Gratulacje dla trenera i piłkarzy. Bardzo fajnie zagrała cała linia obrony, a szczególne brawa dla Baszcza i Piotrka Brożka. Wreszcie coś pozytywnego do gry wniósł Łobodziński.

Teraz w niedzielę pyknąć naszą zgodę zza Błoń i tydzień będzie cudny.
:/
Odpowiedz cytując