Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
2509
26.08.2008, 22:14
Zacytuje komentatora Iwańskiego "Drugi rzut rożny dla Wisły iiii golllll Clebeeeeeeeeeeeeeeer Wisła Barcelona 1-0 gol,gol,gol,gol,gooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooolll
Gość mnie rozwala
http://pl.youtube.com/watch?v=r_nHz5kLzto
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358