Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Nerve-ana
Member
Od: 04.2007
Offline
#
2505
26.08.2008, 22:10
Super Wisleka! Oglondalem przez Sopcast tutaj w New Jersey i brawa dla naszych kibicow, pilkarzy, no i trenerowi!
Teraz tylko czekac na losowanie.
Nerve-ana
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nerve-ana
Znajdź inne posty napisane przez Nerve-ana