Wyświetl pojedynczy post
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 26.08.2008, 22:08
Nawet Wielka Barcelona Dzisiaj Wisły Nie Pokona. Jak to miło było wysłuchać tego dziś pod Wawelem. Cieszę się niezmiernie z tego zwycięstwa. I szkoda że teraz tylko pozostaje nam Puchar UEFA ale mam wielką nadzieje że nie trafimy na Milan, Sevile, czy inny galaktyczny klub z którym znowu będzie nam ciężko. Obysmy nie usłyszeli że to Oni muszą my możemy. Brawo. Gratuluję teraz czas na Cracovie Kraków i kolejne zwycięstwo.
Odpowiedz cytując