DrunkenBear napisał(a):

No to teraz się modlić o dobre losowanie 1 rudny PUEFA :/ bo jak trafimy Milan, albo Seville, to pozamiatane.
Tylko żeby teraz wspaniała RN nie stwierdziła, że skoro wygraliśmy z Barceloną, to nie są potrzebne wzmocnienia :/
|
myśle że dokładnie to właśnie stwierdzi nasza rada nadzorcza... a przydali by się boczni pomocnicy... i napastnik też mile widziany.
co do losowania to nie mam złudzeń, nawet modlitwy nie pomogą, trafimy najgorzej jak się da
