Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 26.08.2008, 22:06
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
No to teraz się modlić o dobre losowanie 1 rudny PUEFA :/ bo jak trafimy Milan, albo Seville, to pozamiatane.

Tylko żeby teraz wspaniała RN nie stwierdziła, że skoro wygraliśmy z Barceloną, to nie są potrzebne wzmocnienia :/
myśle że dokładnie to właśnie stwierdzi nasza rada nadzorcza... a przydali by się boczni pomocnicy... i napastnik też mile widziany.

co do losowania to nie mam złudzeń, nawet modlitwy nie pomogą, trafimy najgorzej jak się da
Odpowiedz cytując