|
Diaz mnie zadziwia, to będzie lepsza wersja Dudki. Koleś umie grać i na stoperze i na lewej obronie i na środku pomocy. Kapitalny mecz Łobodzinskiego, z niego jeszcze coś będzie ...
A w UEFA to nawet Milan nie jest tak straszny. Barca to wyższa półka, lepszej drużyny w Europie nie ma, po zwycięstwie nad nimi pewność siebie Wisły bardzo wzrosnie i o ile nie w tym to w kolejnym sezonie będzie powtórka z Kaspra. W 01/02 Wisła grała jak równy w równym u siebie z Barcą i Interem, a za rok już biła Schalke, Parmę i walczyła ostro z Lazio. Teraz ten zespół nawet jakby odpadł szybko to jednak ma szansę okrzepnąć i za rok być naprawdę silny ...
|