Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 26.08.2008, 22:00
Gdybym był Bednarzem, wziął bym się do roboty i poprzegryzał kable wszystkim dzieciom internetu domagających się jego zwolnienia

Dziękujemy Jacku za Singlara, Diaza, Jirsaka !!

Matko
To jak narodziny syna dla mnie
Uciecha ale nie tylko....Takie niespodziewane
Odpowiedz cytując