Gdybym był Bednarzem, wziął bym się do roboty i poprzegryzał kable wszystkim dzieciom internetu domagających się jego zwolnienia
Dziękujemy Jacku za Singlara, Diaza, Jirsaka !!
Matko
To jak narodziny syna dla mnie 
Uciecha ale nie tylko....
Takie niespodziewane 