Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 26.08.2008, 21:50
Powiem tak: kiedyś sam przeżyłem tragędię straty ojca 2 dni przed meczem z PAO w Krakowie. Dobrze pamiętamy tamten wynik 3:1. Nie potrafiłem się wtedy cieszyć jak zawsze ze zwycięstwa, ale czułem że może to taki dar z niebios, takie wsparcie. Dzisiaj Marcin Baszczyński zagrał po prostu kapitalnie i to nie na swojej nominalnej pozycji. Stracił ojca, a w meczu z Barcą wszystko mu wychodziło. Myślę, że to był podobny dar, w dodatku jego tata był razem z nim duchowo przez cały mecz. Dodawał mu sił i woli walki. Narzekałem na Baszcza od trzech sezonów, że się nie nadaje na europejskie puchary, ale teraz Marcinie zwracam Ci honor.
Na plus:
- Diaz,
- Łobo,
- cała linia obrony,
Na minus:
- Niedzielan (w ogóle niewidzoczny),
Ostatnio edytowane przez vaazon : 26.08.2008 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując