Zwykle nie komentuje gry piłkarzy, ale dzis ogladalem mecz w TV ze wzgledu na pewne okolicznosci i musze powiedziec, że chopaki sie w wiekszosci wzniesli na wyzyny mozliwosci

Wiadomo, błędy sie zdarzyły, ale nie ma co rozpamietywać. Do cholery, wygraliśmy z Barceloną
