Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 26.08.2008, 21:42
CH. napisał(a):Wyświetl post
ToTylkoJa



Ukochana Wisła wygrała z najlepszą drużyną świata w której wystąpiła podstawowa 11stka!
idąc takim uproszczeniem, to Wisła też grała podstawową 11



Co nie zmienia faktu, że wygrana to wygrana. Gratulacje dla Wisły. A teraz wpadniecie na AC Milan
Odpowiedz cytując