CH. napisał(a):

ToTylkoJa
Ukochana Wisła wygrała z najlepszą drużyną świata w której wystąpiła podstawowa 11stka!
|
idąc takim uproszczeniem, to Wisła też grała podstawową 11
Co nie zmienia faktu, że wygrana to wygrana. Gratulacje dla Wisły. A teraz wpadniecie na AC Milan
