|
Nie tylko jest świetnym obrońca ale posyła znakomite piłki do Pawła i do nie tylko w tym jednym meczu .Niech ci co mają kisiel w majtkach gdy słyszą o Lechu oglądną ten mecz .Wiadomo Barcelona nie daje z siebie wszystkiego ale to wciąż Barcelona a nie zespół 18 latków ze Szwajcarii .
|