Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 26.08.2008, 20:42
Nie tylko jest świetnym obrońca ale posyła znakomite piłki do Pawła i do nie tylko w tym jednym meczu .Niech ci co mają kisiel w majtkach gdy słyszą o Lechu oglądną ten mecz .Wiadomo Barcelona nie daje z siebie wszystkiego ale to wciąż Barcelona a nie zespół 18 latków ze Szwajcarii .
Odpowiedz cytując